КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від  01.06.2016                                  № 6-1/VII          

 

Про  звіт по виконанню  сільського

бюджету  за  I  квартал  2016 року

Заслухавши і обговоривши звіт сільського голови Коваль С. І. про виконання сільського бюджету за I квартал 2016 року  сільська рада відмічає, що протягом I кварталу 2016 року була проведена значна робота по виконанню бюджету села, соціально - економічного розвитку  населеного пункту.

За I квартал 2016 року до загального фонду сільського бюджету надійшло 457227,82 грн., що становить 125,05% до плану, та спеціального фонду 10179,11 грн., що становить 54,29 % річних призначень. Видаткова частина бюджету за I квартал 2016 року по загальному фонду виконана в сумі 412238,64 грн., що становить 68,27 % по спеціальному фонду – 14498,71 грн., що становить 3,8 %.

Згідно п. 4 ст. 80 Бюджетного кодексу України, п. 23 ст. 26 Закону України

« Про місцеве самоврядування в Україні»  сільська рада

в и р і ш и л а:

 

  1. Затвердити   звіт про виконання  сільського бюджету за  І квартал 2016

року  по доходах сільського бюджету  в сумі 467406,93 грн.,

по  видатках – 426737,35 грн.

  1. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію

сільської ради комісію з питань планування бюджету та фінансів /Пушко Л.С/.

 

 

Сільський голова                                                                                        С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від  01.06.2016                                 № 6 - 3/VІІ 

 

Про надання одноразової

допомоги Рогаченку В.П.

 

        Відповідно до Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2014 №36-1/VI, з внесеними змінами від 10.09.2014 №39-3/VI, 29.01.2016 № 3-12/VII на підставі особистої заяви Рогаченка Володимира Павловича, сільська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.Надати  одноразову допомогу Рогаченку Володимиру Павловичу на лікування  в сумі 5000 ( п’ять тисяч) грн.

         2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  планування бюджету та фінансів /Пушко Л. С. /.

 

 

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від   01.06.2016                              № 6 - 5/VIІ

 

Про резервування земельних

ділянок для передачі їх у

власність учасникам

антитерористичної операції та

сім’ям загиблих учасників

антитерористичної операції

 

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19. 08. 2015 № 898 – р «Питання забезпечення учасників антитерористичної операції та сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками»,  відповідно до листа Глави Адміністрації Президента України від 15.03.2016 року №02-01/843, п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада         

в и р і ш и л а :

1. Зарезервувати  земельну ділянку загальною площею 34,54 га для забезпечення учасників антитерористичної операції та сімей загиблих учасників  антитерористичної операції,  проживаючих та зареєстрованих в с. Кищенці, земельними ділянками.

2. Надавати земельні ділянки учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, які зареєстровані і проживають в селі Кищенці Маньківського району Черкаської області, та мобілізовані з Маньківського військового комісаріату.  

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

Сільський голова                                                                                     С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                     РІШЕННЯ                    

 

від 01.06.2016                                 № 6 - 6 /VІІ

 

Про надання  в оренду

земельних ділянок

 

       Розглянувши та обговоривши заяви  громадян про надання в оренду земельних ділянок загальною площею 0,61 га, які розташовані в  с. Кищенці, терміном на 1 рік (3 01.01.2016 по 31.12.2016) для  ведення городництва, відповідно до п. 34 ч. 1  ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування» та ст. ст. 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, ст. 635 ЦК України, сільська рада

в и р і ш и л а:

 

  1. Надати в оренду громадянам (надалі-Землекористувачі) земельні ділянки  загальною площею 0,61  га, які розташовані в с. Кищенці, терміном на 1 рік (з 01.01.2016 по 31.12.2016)   для ведення городництва згідно додатку.     
  2.  За домовленістю з Землекористувачами встановити орендну плату у  розмірі 3% нормативної грошової оцінки земель. Орендну плату сплатити до 1серпня 2016 року.

 3. Доручити сільському голові Коваль Світлані Іванівні укласти попередні договори тимчасової оренди  земельних ділянок .

 4. Рекомендувати Землекористувачам  виготовити технічну документацію із землеустрою на орендовані земельні ділянки.

 5. Доручити спеціалісту-землевпоряднику сільської ради Станчук С.І. внести зміни до земельно-облікових документів.

 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

Сільський голова                                                                                     С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від   01.06.2016                                № 6 - 7 /VIІ

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

Підгрушному О.М.

 

 Розглянувши заяву Підгрушного Олександра Миколайовича про надання  дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , розташованої в с. Кищенці по вул. Лещенка, б/н , відповідно до п. 34 ч. 1  ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121, розділу Х Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру ”,  сільська рада

                                                               

                                            в и р і ш и л а :

 

          1. Надати Підгрушному Олександру Миколайовичу дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  розташовану в с. Кищенці по вул. Лещенка, б/н , за рахунок земель, не наданих у власність та постійне користування в межах населеного пункту Кищенецької сільської ради.

 

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

 

 Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                 МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                   

 

РІШЕННЯ

 

від 01.06.2016                                 № 6 – 8 / VIІ

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) з метою передачі                                                                                                                                                                                                                                                                                              їх у власність гр. Щербині В.В.         

 

             Розглянувши  заяв  гр.  Щербини  Василя  Володимировича    жителя  с.    Кищенці  вул.  Вишнева,    6,     про  на­дання   дозволу   на   виготовлення      технічної       документації,      із       землеустрою         щодо        встановлення    меж   земельних   ділянок   в  натурі    (на місцевості)   з  метою   передачі    їх     у     власність      загальною     площею     0,89  га :   одна    для   будівництва  і    обслуговування   жилого   будинку,    господарських    будівель    та     споруд     площею      0,25   га ,   та інша    площею    0,64   га,     для     ведення       особистого селянського    господарства ,   які     знаходяться    в    с.  Кищенці    по      вул. Вишнева , 6 ,  відповідно до п.  34. ч. 1 ст .26   Закону  України  «Про  місцеве самоврядування»   ст.  ст. 12, 118, 121,   122  Земельного   кодексу    України,   постанови      Кабінету      Міністрів    України   від    17  жовтня    2012    року    №    105 1   «Про    затвердження     Порядку  ведення Державного земельного кадастру», сільська рада

                                                          в и р і ш и л а :

               1.   Надати  дозвіл  гр.  Щербині  Василю Володимировичу    жителю   с.   Кищенці    вул.  Вишнева ,   6,   на   виготовлення  технічної  документації   із   землеустрою  щодо    встановлення    меж   земельних   ділянок   в   натурі  (на   місцевості)  з   метою   передачі  безоплатно  їх  у    власність  загальною  площею   0,89   га :    одна    для    будівництва   і    обслуговування     жилого    будинку,   господарських    будівель   та   споруд    площею  0,25  га,  та  інша площею   0,64  га,   які   знаходяться    по  вул.  Вишнева,   6 ,  для       ведення особистого  селянського господарства.

               2. Контроль  за   виконання  рішення  покласти  на   постійну комісію з питань агропромислового, соціального – культурного розвитку,   екології та раціонального  природокористування,  та з  питань  депутатської   діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.)

Сільський голова                                                                                     С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від  01.06.2016                                   № 6 – 9 /VІІ

                                                            

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Щербині В.В.

 

 Розглянувши заяву Щербини Вікторії Вікторівни жительки с. Кищенці вул. генерала Андрія Дрофи, 33, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована в с. Кищенці по вул. Шевченка площею 1,300 га для ведення особистого селянського господарства,   відповідно до п. 34 ч. 1  ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121,122  Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року  № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру” сільська рада                                                              

в и р і ш и л а :

 

         1. Затвердити Щербині Вікторії Вікторівні проект землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність, яка розташована в с. Кищенці по вул. Шевченка площею 1,300 га  (кадастровий номер 7123183001:01:001:0147)  для ведення особистого    селянського господарства.

2. Передати Щербині Вікторії Вікторівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку, яка розташована в с. Кищенці по вул. Шевченка площею 1,300 га (кадастровий номер 7123183001:01:001:0147) для ведення особистого селянського господарства.

3. Доручити спеціалісту – землевпоряднику Станчук С.І. внести зміни до земельно-облікових документів.

          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового,  соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

 від 01.06.2016                             №  6 - 10 /VIІ                  

 

Про  затвердження технічної документації          

із землеустрою щодо встановлення меж              

земельної ділянки в натурі (на місцевості)          

з метою передачі у приватну власність                          

гр. Козію М.В.

 

             Розглянувши  заяву  Козія Миколи Васильовича  жителя с. Кищенці, вул.  генерала Андрія Дрофи, 30,  про надання дозволу на затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,5975 га розташованих в с. Кищенці по  вул. генерала Андрія Дрофи, 30 ; площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та площею  0,3475 га для ведення особистого селянського господарства   відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст. ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 55  Закону України “Про землеустрій”   сільська рада

в и р і ш и л а:

             1. Затвердити Козію Миколі Васильовичу  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,5975 га розташованих в с. Кищенці по вул. генерала Андрія Дрофи, 30: площею 0,2500 га (кадастровий номер 7123183001:01:003:0098)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, та площею 0,3475 га ( кадастровий номер 7123183001:01:003:0100)  для ведення особистого селянського господарства.

              2. Передати Козію Миколі Васильовичу безоплатно у приватну власність земельні ділянки, які розташовані в с. Кищенці вул. генерала Андрія Дрофи, 30; площею 0,25 га (кадастровий номер 7123183001:01:003:0098) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,3475 га  (кадастровий номер 7123183001:01:003:0100) для ведення особистого селянського господарства.

    3. Доручити  спеціалісту -  землевпоряднику сільської ради Станчук С.І.  внести  зміни  до земельно - облікових документів сільської ради.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П. ).                                           

 

 

Сільський голова                                                                                     С.І.Коваль

 

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

 від  01.06.2016                            № 6 – 11/VIІ

 

Про  затвердження  технічної документації                                                                 із землеустрою щодо встановлення меж                                                     земельної ділянки в натурі (на місцевості)                                                                      з  метою передачі у приватну власність                                                                         гр. Станчуку В.М.

 

             Розглянувши  заяву  Станчука Василя Миколайовича   жителя с. Кищенці, вул.  Вишнева, 3,  про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  загальною площею 0,7117 га: одна земельна ділянка площею 0,10 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель, розташована в с. Кищенці по вул.  Вишнева, 3, інша площею 0,6117 га для ведення особистого селянського господарства в с. Кищенці  по вул. Лісова, б/н  відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст. ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 55  Закону України “Про землеустрій”   сільська рада

 

в и р і ш и л а:

 

             1. Затвердити  Станчуку Василю Миколайовичу  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,7117 га: одна площею 0,1000 га (кадастровий номер 7123183001:01:001:0148) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  розташовану  в с. Кищенці по вул. Вишнева, 3, інша площею   0,6117  га  (кадастровий номер 7123183001:01:001:0101) для ведення особистого селянського господарства по вул. Лісова , б/н.

 

              2. Передати   Станчуку Василю Миколайовичу  безоплатно у приватну власність земельні ділянки  площею 0,1000 га (кадастровий номер 7123183001:01:001:0148) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  розташовану  в с. Кищенці по вул.  Вишнева, 3, та площею 0,6117 га (кадастровий номер 7123183001:01:001:0101) для ведення особистого селянського господарства по вул.  Лісова, б/н.

 

 

    3. Доручити спеціалісту - землевпоряднику  Станчук С.І.  внести зміни до земельно-облікових документів сільської ради.

 

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань агропромислового, соціально-культурного   розвитку, екології та раціонального природокористування та  з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку( Діденко В.П. ).

 

     Сільський голова                                                                                 С.І.Коваль 

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 01.06.2016                                 № 6 - 12/VII

 

Про припинення права користування

земельною  ділянкою  гр. Рогаченко  М. М.

 

         Розглянувши заяву Рогаченка Миколи Максимовича  жителя с. Кищенці вул.  Кошового,  6,  про  припинення права користування земельною ділянкою від 31.08.2016 року, яка знаходиться по вул. Вишнева, б/н згідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», п. а ст. 12, п. а ст. 141 Земельного кодексу України,   сільська рада 

 

в и р і ш и л а :

 

1. Припинити право користування земельною ділянкою Рогаченку Миколі Максимовичу  розміром 0,57 га ,  яка знаходиться в с. Кищенці по вул. Кошового, 6.

 

2. Перевести дану земельну ділянку площею 0,57 га до земель запасу Кищенецької сільської ради.

 

3. Доручити спеціалісту – землевпоряднику сільської ради Станчук С.І. внести зміни до записів земельно-облікових документів.

 

4. Контроль за виконання покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового, соціально – культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку  (Діденко В. П.)

 

 

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 01.06.2016                                 № 6 – 13 /VII

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) з метою приватизації

земельних ділянок  гр. Білошкурі В.М.

 

         Розглянувши заяву Білошкури Володимира Михайловича  жителя  с. Кищенці вул. Лещенка, 18 про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі       ( на місцевості) загальною площею 0,52га, в тому числі: земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а  також земельну ділянку площею 0,27 га для ведення особистого селянського господарства, розташованих в с. Кищенці по вул. Лещенка, 18 ,  відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», ст. ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України,  постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року  № 1051 « Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру »  сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Надати Білошкурі Володимиру Михайловичу  дозвіл на  виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі      ( на місцевості) загальною площею 0,52 га, в тому числі: земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а  також земельну ділянку площею 0,27 га для ведення особистого селянського господарства, розташованих в с. Кищенці по вул. Лещенка, 18.

2.  Контроль за виконання покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового, соціально – культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В. П.)

 

Сільський голова                                                                                  С. І. Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 01.06.2016                                 № 6 - 14/VII

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) з метою приватизації

земельних ділянок  гр. Кубаю  А.М.

 

         Розглянувши заяву Кубая  Анатолія Миколайовича  жителя  с. Кищенці вул. Лещенка, 32 про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі       ( на місцевості) загальною площею 0,42 га, в тому числі: земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а  також земельну ділянку площею 0,17 га для ведення особистого селянського господарства, розташованих в с. Кищенці по вул. Лещенка, 32 ,  відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», ст. ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України,  постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року  № 1051 « Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру »  сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Надати Кубаю Анатолію Миколайовичу дозвіл на  виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі      ( на місцевості) загальною площею 0,42 га, в тому числі: земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а  також земельну ділянку площею 0,17 га для ведення особистого селянського господарства, розташованих в с. Кищенці по вул. Лещенка, 36.

2.  Контроль за виконання покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового, соціально – культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В. П.)

 

Сільський голова                                                                                  С. І. Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 від  01.06.2016                              № 6 – 15/VIІ

 

Про затвердження технічної документації   із землеустрою щодо встановлення меж   

 земельної ділянки  в натурі (на місцевості)  з метою передачі у приватну власність 

 гр. Петрик О П.

              Розглянувши  заяву  Петрик Олени Петрівни   жительки м. Біла Церква, вул. Гоголя, 28, кв. 2  про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  загальною площею 0,2985 га, розташованих в с. Кищенці по вул. генерала Андрія Дрофи, 56 : одна земельна ділянка площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, інша площею 0,0485 га для ведення особистого селянського господарства, відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст. ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 55  Закону України “Про землеустрій”   сільська рада

в и р і ш и л а:

             1. Затвердити  Петрик Олені Петрівні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2985 га, розташованих в с. Кищенці по вул. генерала Андрія Дрофи, 56 : одна площею 0,2500 га (кадастровий номер 7123183001:01:001:0151) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  інша площею   0,0485  га  (кадастровий номер 7123183001:01:001:0152) для ведення особистого селянського господарства .

              2. Передати   Петрик Олені Петрівні  безоплатно у приватну власність земельні ділянки  площею 0,2500 га (кадастровий номер 7123183001:01:001:0151) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  та площею   0,0485  га  (кадастровий номер 7123183001:01:001:0152) для ведення особистого селянського господарства .

    3. Доручити спеціалісту - землевпоряднику  сільської ради  Станчук С.І.  внести зміни до земельно-облікових документів сільської ради.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань агропромислового, соціально-культурного   розвитку, екології та раціонального природокористування та  з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку ( Діденко В.П. ).

     Сільський голова                                                                                 С.І.Коваль 

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 01.06.2016                                 № 6 - 16/VII

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) з метою приватизації

земельних ділянок  гр. Швед Т.І.

 

         Розглянувши заяву Швед Тетяни Іллівни жителя  с. Кищенці вул. Лещенка, 14 про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі       ( на місцевості) загальною площею 0,61 га, в тому числі: земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а  також земельну ділянку площею 0,36 га для ведення особистого селянського господарства, розташованих в с. Кищенці по вул. Лещенка, 14 ,  відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», ст. ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України,  постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року  № 1051 « Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру »  сільська рада     

                                              в и р і ш и л а :

1. Надати Швед Тетяні Іллівні  дозвіл на  виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі      ( на місцевості)  загальною площею 0,61 га, в тому числі: земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а  також земельну ділянку площею 0,36 га для ведення особистого селянського господарства, розташованих в с. Кищенці по вул. Лещенка, 14.

2.  Контроль за виконання покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового, соціально – культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В. П.)

 

Сільський голова                                                                                  С. І. Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                                                             МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ                                                                                                       

 

РІШЕННЯ

 

від 01.06.2016                                 № 6 – 17 / VIІ

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) з метою передачі                                                                                                                                                                                                                     їх у власність гр. Гулі Л.Д.         

 

          Розглянувши  заяв  гр.  Гули   Любові  Дмитрівни   жителя  с.    Кищенці  вул.  Садова,   26,     про  на­дання        дозволу    на      виготовлення      технічної       документації,      із       землеустрою         щодо        встановлення    меж   земельних   ділянок   в  натурі    (на місцевості)   з  метою   передачі    їх     у     власність      загальною     площею     0,52  га :   одна    для   будівництва  і    обслуговування   жилого   будинку,    господарських    будівель    та     споруд     площею      0,25   га    та    площею    0,27   га,     для     ведення       особистого селянського    господарства ,   які     знаходяться    в    с.  Кищенці    по      вул. Садова , 6 ,  відповідно до п.  34. ч. 1 ст. 26   Закону  України  «Про  місцеве самоврядування»   ст.  ст. 12, 118, 121,   122  Земельного   кодексу    України,   постанови      Кабінету      Міністрів    України   від    17  жовтня    2012    року    №    105 1   «Про    затвердження     Порядку  ведення Державного земельного кадастру», сільська рада

                                                          в и р і ш и л а :

          1. Надати   дозвіл  гр.   Гулі    Любові     Дмитрівні   жителю   с. Кищенці    вул.  Садова    ,   6,   на   виготовлення  технічної  документації   із   землеустрою    щодо    встановлення    меж    земельних    ділянок    в    натурі  (на   місцевості)  з   метою   передачі  безоплатно  їх  у    власність  загальною  площею   0,52   га :    одна    для    будівництва   і    обслуговування     жилого    будинку,   господарських    будівель   та   споруд    площею  0,25  га,  та  інша площею   0,27  га,   які   знаходяться    по  вул.  Вишнева,   6 ,  для       ведення особистого  селянського господарства.

          2. Контроль    за     виконання    рішення    покласти    на   постійну комісію з питань агропромислового, соціального – культурного розвитку,   екології та раціонального  природокористування,  та з  питань  депутатської   діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.)

 

  Сільський голова                                                                                 С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТ

РІШЕННЯ

 

від  01.06.2016                                  № 6 – 18 /VІІ

                                                            

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Корінній Г.О.

 

Розглянувши заяву Корінної Ганни Олексіївни жительки с. Кищенці вул. Шевченка,  21, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована в с. Кищенці по вул. Садова, 42 площею 0,2115 га для ведення особистого селянського господарства,   відповідно до п. 34  ч. 1  ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121, 122  Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року  № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру” сільська рада                                                            

в и р і ш и л а :

         1. Затвердити Корінній Ганні Олексіївні проект землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність, яка розташована в с. Кищенці по вул. Садова, 42 площею 0,2115 га  (кадастровий номер 7123183001:01:001:0146)  для ведення особистого    селянського господарства.

         2. Передати Корінні Ганні Олексіївні безоплатно у приватну власність земельну ділянку, яка розташована в с. Кищенці по вул. Садова, 42 площею 0,2115 га (кадастровий номер 7123183001:01:001:0146) для ведення особистого селянського господарства.

3. Доручити спеціалісту – землевпоряднику сільської ради Станчук С.І. внести зміни до земельно-облікових документів.

          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового,  соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

 

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від  01.06.2016                                  № 6 – 19 /VІІ

                                                            

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Корінній Г.О.

 

Розглянувши заяву Корінної Ганни Олексіївни жительки с. Кищенці вул. Шевченка,  21, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована в с. Кищенці по вул. Садова, 42 площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд,   відповідно до п. 34 ч. 1  ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121, 122  Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року  № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру” сільська рада                                                                

в и р і ш и л а :

         1. Затвердити Корінній Ганні Олексіївні проект землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність, яка розташована в с. Кищенці по вул. Шевченка площею 0,2500 га  (кадастровий номер 7123183001:01:001:0145)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

        2. Передати Корінній Ганні Олексіївні безоплатно у приватну власність земельну ділянку, яка розташована в с. Кищенці по вул. Садова, 42 площею 0,2500 га (кадастровий номер 7123183001:01:001:0145) для ведення особистого селянського господарства.

        3.  Доручити спеціалісту – землевпоряднику Станчук С.І. внести зміни до земельно-облікових документів.

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового,  соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 01.06.2016                                 № 6 - 20/VII

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) з метою приватизації

земельних ділянок  гр. Руденко Т.С.

 

         Розглянувши заяву Руденко Тетяни Сергіївни  жительки  с. Кищенці вул. Лісова  , 7 про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі       ( на місцевості) загальною площею 0,71 га, в тому числі: земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а  також земельну ділянку площею 0,46 га для ведення особистого селянського господарства, розташованих в с. Кищенці по вул. Лісова , 7 ,  відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», ст. ст. 12, 118, 121, 122 Земельного кодексу України,  постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року  № 1051 « Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру »  сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Надати Руденко Тетяні Сергіївні дозвіл на  виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі      ( на місцевості) загальною площею 0,71  га, в тому числі: земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, а  також земельну ділянку площею 0,46 га для ведення особистого селянського господарства, розташованих в с. Кищенці по вул. Лісова , 7.

2. Контроль за виконання покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового, соціально – культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В. П.)

 

Сільський голова                                                                                  С. І. Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від   01.06.2016                                № 6 - 21/VI

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

Ткаченко Л.Я.

 

Розглянувши заяву Ткаченко Любові Яківни про надання  дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,62 га для ведення особистого селянського господарства , розташованої в с. Кищенці по вул. 1 Травня, 10  , відповідно до п. 34 ч.1  ст. 26 Закону України ,,Про місцеве  самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121, розділу Х Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру ”,  сільська рада

                                                               

                                            в и р і ш и л а :

 

          1. Надати Ткаченко Любові Яківні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,6200 га для ведення особистого селянського господарства,  розташовану в с. Кищенці по вул. 1 Травня, 10 , за рахунок земель, не наданих у власність та постійне користування в межах населеного пункту Кищенецької сільської ради.

 

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

 

 Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від   01.06.2016                                № 6 - 22/VI

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

Сіденко В.П.

 

Розглянувши заяву Сіденко Валентини Петрівни про надання  дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,45 га для  ведення особистого селянського господарства , розташованої в с. Кищенці по вул. Вишнева , б/н , відповідно до п. 34 ч.1  ст. 26 Закону України ,,Про місцеве  самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121, розділу Х Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру ”,  сільська рада

                                                               

                                            в и р і ш и л а :

 

          1. Надати Сіденко Валентині Петрівні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,45 га для ведення особистого селянського господарства,  розташовану в с. Кищенці по вул. Вишнева, б/н , за рахунок земель, не наданих у власність та постійне користування в межах населеного пункту Кищенецької сільської ради.

 

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності,етики та правопорядку (Діденко В.П.).

 

 Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль