КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  РІШЕННЯ    

від 22.03.2016                                 № 5-  1/VІІ 

Про внесення змін до Регламенту

діяльності Кищенецької

сільської ради VII скликання

         На виконання Закону України від 26.11.2016 року № 842-VIII «Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", щодо поіменних голосувань, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни до Регламенту діяльності Кищенецької сільської ради VII скликання, затвердженого рішенням другої сесії сільської ради VII скликання від 25 грудня 2015 року № 2- 1 , а саме:

1.1. Пункт 3 розділу II Регламенту абзац « Порядок роботи сесії та інші процедурні питання приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів від загальної кількості присутніх депутатів» доповнити:

«Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29, 31 статті 43 та статтями 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню на офіційному веб-сайті сільської ради в день голосування і зберігаються протягом необмеженого терміну.  Результат поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу, результати поіменного голосування підлягають наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову.

 Сільський голова                                                                                С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ    

від 22.03.2016                                 № 5-  2/VІІ 

 

Про внесення змін до Положення
про постійні комісії Кищенецької

сільської ради VII скликання

 

         Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв′язку з набранням чинності 26.04.2015 Закону України «Про запобігання корупції» та доповненням Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» статтею 59-1 «Конфлікт інтересів», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

в и р і ш и л а :

       1.Внести зміни до Положення про постійні комісії Кищенецької сільської ради VII скликання, затвердженого рішенням сільської ради від 25.12.2015р. № 2- 2/VII «Про затвердження Положення про постійні комісії сільської ради», доповнивши пункт «3.2 Комісія з питань агропромислового, соціально – культурного розвитку, екології, раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку» таким підпунктом :

  • «Здійснює контроль за дотриманням вимог частини першої статті 59-1 «Конфлікт інтересів» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надає зазначеним у ній особам консультації та роз′яснення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування,та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку ( Діденко В.П. ).

 

 

Сільський голова                                                                                        С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від 22.03.2016                                 № 5 -  3/VІІ 

 

Про утворення комісії з

прийому-передачі картотеки

з питань реєстрації фізичних осіб

 

                      Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», сільська рада

в и р і ш и л а :

       1. Виконавчому комітету сільської ради прийняти картотеку від Маньківського РС УДМС України в  Черкаській області з питань реєстрації фізичних осіб.

       2. Утворити комісію з прийняття картотеки від Маньківського РС УДМС в складі 4 осіб:                                                                                                                   

Лисої Марини Віталіївни  –  в. о. завідувача Маньківського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Черкаській області;

Хлопетчук Ніни Володимирівни - секретар виконавчого комітету Кищенецької  сільської ради;                              

Станчук Світлани Іванівни – спеціаліст – землевпорядник Кищенецької сільської ради;

Тисанюк Світлани Григорівни – діловод Кищенецької сільської ради, член виконкому.

        3.  Відповідальність за ведення картотеки з питань реєстрації фізичних осіб та за подачу відомостей до державного реєстру виборців про реєстрацію та зняття реєстрації місця проживання фізичних осіб покласти на секретаря сільської ради Хлопетчук Ніну Володимирівну.

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування,та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку ( Діденко В.П. ).

Сільський голова                                                              С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від  22.03.2016                                  № 5 - 4/VII          

 

Про розірвання договору  оренди

 частини приміщення  сільського

 Будинку культури

 

       Відповідно до п. 43 ч. 1 ст. 26, п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 3 ст. 26  Закону України «Про оренду державного та комунального майна» розглянувши та обговоривши заяву жительки с. Кищенці  Арефій Марії Петрівни щодо дострокового розірвання договору  оренди частини приміщення сільського будинку культури, що знаходиться за адресою с. Кищенці,  вул.  генерала Андрія Дрофи, 47  сільська рада

                                                           в и р і ш и л а:

            1. Достроково (01.04.2016) розірвати за згодою сторін з Арефій Марією Петрівною  договір оренди частини приміщення сільського будинку культури, що знаходиться за адресою с. Кищенці,  вул. генерала Андрія Дрофи, 47  площею 41,1 кв. м., укладений з фізичною особою - підприємцем Арефій Марією Петрівною

02 червня 2015 року.

 

          2. Рішення сільської ради  від 12 травня 2015 року  № 46-2/VI    «Про передачу в оренду частини приміщення сільського Будинку культури» вважати таким, що    втратило чинність.         

       3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію            сільської  ради  з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування,та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку ( Діденко В.П. ).

 

Сільський голова                                                                         С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  РІШЕННЯ    

від 22.03.2016                                  № 5- 5 /VІІ 

 

Про надання дозволу

на реконструкцію млина

 

         Відповідно до  п. 9 п. а ч.1 ст. 31, ст. 59 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши  заяву  представника СФГ «Обрії» Корінного О. П., щодо надання дозволу СФГ «Обрії»  на реконструкцію млина з будівництвом двох силосів для зберігання зерна по вул. Лещенка, 1 в с. Кищенці Маньківського р-н Черкаської обл., керуючись ст. 26, ст. 29 Закону України  «Про регулювання  містобудівної діяльності», сільська рада

                                                                                                    в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл СФГ «Обрії» на реконструкцію млина з будівництвом двох силосів для зберігання зерна по вул. Лещенка, 1  в с. Кищенці Маньківського р-н  Черкаської обл.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  сільської  ради  з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та  раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку ( Діденко В.П. ).

 

Сільський голова                                                                                  С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від   22 .03. 2016                              № 5 – 6/VIІ                  

 

Про встановлення розмірів ставок

орендної плати для земельних ділянок

під водними об єктами,  які знаходяться

в адмінмежах Кищенецької сільської ради

 

 

 

Відповідно до п. 24 ч. 14 ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, п. 76 Закону України «Про внесення змін до Податкового  кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»  сільська рада 

                                                               

                                            в и р і ш и л а :

 

          1. Встановити з 01.01.2016 року ставку орендної плати за землю під водними об єктами  3 ( три ) відсотки від нормативної грошової оцінки.

 

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку  (Діденко В.П.).

 

 

 Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 22.03.2016                                 №  5 – 7 /VIІ

 

Про відміну рішення сільської ради

від 21.10.2015р. № 49 - 5 /VI

 

 

Відповідно до п. 34  ч. 1 ст. 59 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада

 

в и р і ш и л а:

 

          1. Відмінити  рішення    Кищенецької   сільської  ради  від  21. 10.  2015 року   № 49-5/VI   «  Про   надання   дозволу   Сокол   Валентині   Михайлівні  на   розробку  проекту  землеустрою   щодо    відведення   земельної   ділянки   у    власність     площею    0,32   га ,    яка    розташована     в    с.Кищенці    по    вул. Садова,  б/н  для   ведення  особистого селянського господарства.

         2. Доручити спеціалісту - землевпоряднику Кищенецької сільської ради Станчук С.І.  внести зміни до земельно - облікових документів.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку ( Діденко В.П.).

Сільський голова                                                                                     С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                      РІШЕННЯ                     

 

від 22.03.2016р.                              № 5 - 8 / VІІ

 

Про надання  в оренду

земельних ділянок

 

      Розглянувши та обговоривши заяви  громадян про надання в оренду земельних ділянок загальною площею 8,39 га, які розташовані в  с. Кищенці, терміном на 1 рік (3 01.01.2016 по 31.12.2016) для  ведення городництва, відповідно до п. 34 ч. 1  ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування» та ст. ст. 12, 93, 124, 125 Земельного кодексу України, ст. 635 ЦК України, сільська рада

в и р і ш и л а:

 

  1. Надати в оренду громадянам (надалі-Землекористувачі) земельні ділянки  загальною площею 8,39 га, які розташовані в с. Кищенці, терміном на 1 рік (з 01.01.2016 по 31.12.2016)   для ведення городництва згідно додатку.     
  2.  За домовленістю з Землекористувачами встановити орендну плату у  розмірі 3% нормативної грошової оцінки земель. Орендну плату сплатити до 1серпня 2015 року.

  3. Доручити сільському голові Коваль Світлані Іванівні укласти попередні договори тимчасової оренди  земельних ділянок .

  4. Рекомендувати Землекористувачам  виготовити технічну документацію із землеустрою на орендовані земельні ділянки.

  5. Доручити спеціалісту-землевпоряднику сільської ради Станчук С.І. внести зміни до земельно-облікових документів.

  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

Сільський голова                                                                                 С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від   22.03.2016                                 № 5-  9/VІІ 

 

Про надання матеріальної

допомоги на лікування,

Драншкевичу Віктору Івановичу,

та учасникам ліквідації АЧС

 

        Розглянувши заяви від Івичук Галини Петрівни, Грабового Івана Олександровича, Чалого Андрія Петровича, заслухавши інформацію сільського голови,  відповідно до статті 34 ч.1 п «а» пп.4 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»", сільська рада

в и р і ш и л а :

1.Надати  матеріальну допомогу на лікування  гр. Драншкевичу Віктору Івановичу в сумі 10000 ( десять тисяч) грн.

         2. Надати матеріальну допомогу учасникам ліквідації АЧС: Грабовому Івану Олександровичу в сумі 300 (триста) грн., та Чалому Андрію Петровичу в сумі 250 ( двісті п’ятдесят) грн.. 

3. Головному бухгалтеру провести розрахунок згідно даного рішення.

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  планування бюджету та фінансів /Пушко Л. С. /.

 

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль