КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від 22.05.2018                                    №22-1/VІІ 

 

Про  звіт по виконанню  сільського

бюджету  за  I  квартал  2018 року

Заслухавши і обговоривши звіт сільського голови Коваль С. І. про виконання сільського бюджету за I квартал 2018 року  сільська рада відмічає, що протягом I кварталу 2018 року була проведена значна робота по виконанню бюджету села, соціально - економічного розвитку  населеного пункту.

За I квартал 2018 року до загального фонду сільського бюджету надійшло 896126,56 грн, що становить 116,76 % до плану, та спеціального фонду 19124,18 грн, що становить 35,59 % річних призначень. Видаткова частина бюджету за I квартал 2018 року по загальному фонду виконана в сумі 803918,53 грн, що становить 46,89 % по спеціальному фонду – 15216,84 грн, що становить 8,87 %.

Згідно п. 4 ст. 80 Бюджетного кодексу України, п. 23 ст. 26 Закону України

« Про місцеве самоврядування в Україні»  сільська рада

в и р і ш и л а:

  1. Затвердити   звіт про виконання  сільського бюджету за  І квартал 2018

року  по доходах сільського бюджету  в сумі 915250,74грн,

по  видатках – 819135,37 грн.

  1. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію

сільської ради комісію з питань планування бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                             С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 22.05.2018                               №22-3/VIІ

 

 

 Про хід виконання програми соціального та

 економічного розвитку села Кищенці

 на 2016-2020 роки за І квартал 2018 року

 

Заслухавши інформацію сільського голови Коваль С.І. про хід виконання програми соціального та економічного розвитку с. Кищенці на 2016-2020 роки за І квартал 2018 року, відповідно до п. 22 ч. І ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  сільська рада

                                                   в и р і ш и л а:

           1. Інформацію  сільського голови  про хід виконання програми соціального та економічного розвитку с. Кищенці на 2016-2020 роки за І квартал 2018 року  взяти до відому.

2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії                                               сільської ради: з питань планування бюджету та фінансів, та з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку.

  

Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 22.05.2018                                №22 –4/VIІ

 

 
 

 

 Про роботу виконавчого комітету

 сільської ради за І квартал 2018 року

 

Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Хлопетчук Н.В.  про роботу виконавчого комітету за І квартал 2018 року, слід зазначити, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»  виконавчий комітет здійснював делеговані повноваження в сфері соціально-економічного і культурного розвитку, в галузі бюджету та фінансів, щодо управління комунальною власністю, у сфері освіти, охорони здоров’я, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, соціального захисту населення.

Відповідно до  п. 9 ч. 1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.Інформацію секретаря сільської ради щодо роботи виконавчого  комітету за І квартал 2018  року  взяти до відома /додається/.

2. Звіт про роботу виконавчого комітету за перше півріччя 2018 року заслухати на наступній сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії                                               сільської ради: з питань планування бюджету та фінансів, та з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку.

  

Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                           Додаток

                                                                                                             до рішення сільської ради

                                                                                               від 22.05.2018 №22-4/VIІ

 

Інформація

про роботу виконавчого комітету сільської ради

за І квартал 2018 року

 

Відповідно до п.7 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Кищенецької сільської ради і виконавчого комітету був розроблений та затверджений План роботи виконавчого комітету сільської ради на І квартал 2018 року. Виконавчий комітет попередньо розглядає проекти місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку,  місцевого бюджету, та проекти рішень з інших питань, що вносяться на розгляд сесії Кищенецької сільської ради; заслуховує звіти керівників установ про їх роботу ; має право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому установ.

Згідно плану роботи засідання виконавчого комітету сільської ради проводилися щомісячно.  

Всього протягом І кварталу 2018 року розглянуто 20 актуальних питань життєдіяльності територіальної громади села.

         Неодноразово на засіданнях виконавчого комітету розглядалися питання проведення культурно-масових заходів: це «Про проведення новорічних і різдвяних свят», «Про проведення заходів з відзначення річниці Перемоги». Також на засіданнях виконкому розглядалися питання про благоустрій території села, а 21 квітня була проведена Всеукраїнська щорічна

акції «За чисте довкілля» та день благоустрою території населеного пункту, у якому взяли участь 21 мешканець села, працівники установ сільської ради, виконавчий комітет та депутати Кищенецької сільської ради.

         Протягом І кварталу 2018 року виконавчим комітетом вчасно подано 40  інформацій  про стан виконання  документів, що перебувають  на контролі Маньківської районної державної  адміністрації,  зареєстровано  131 вхідної кореспонденції, та надіслано відповідей, інформацій, клопотань, звітів та іншої вихідної документації в кількості 142 найменувань.

         Чимало часу займає робота з усними та письмовими зверненнями громадян.

Протягом І кварталу 2018 року до сільської ради надійшло 91 письмових заяв. Проблеми, з якими приходять люди, носять різноплановий характер: це працевлаштування, надання одноразової допомоги, виділення земельних ділянок та надання їх в оренду, затвердження технічних документацій, реєстрація і зняття з реєстрації місця проживання та багато інших.

Впродовж І кварталу 2018 року на особистому прийомі сільського голови  розглянуто 11 звернень громадян, 9 звернень зареєстровані на особистому прийомі, 3 – письмових. З них 4 – надано обґрунтовані відповіді, та 7 звернень вирішено позитивно. Колективних звернень протягом І кварталу 2018 року не поступало. Звернення не передавалися для розгляду іншим органам. Повторних  звернень не було.

         Інформації щодо виконання виконавчим комітетом Указу Президента України від 16.05.2017 №135, розпоряджень райдержадміністрації від 22.05.2008  № 173, облдержадміністрації  від 28.02.2017 № 101 подаються до відділу звернень райдержадміністрації  щоквартально. А щорічно до районної ради та районної держадміністрації уже підготовлені узагальнені дані про звернення громадян, що надійдуть  протягом 2018 року. Дане питання щоквартально розглядається  і підсумовується на засіданнях виконкому. 

Виконавчим комітетом сільської ради видавалися довідки різного характеру в кількості - 300 найменувань. Архівних стажових довідок для призначення пенсій – 9. Оформлено документів для призначення субсидій 130 особам.

 

За І квартал 2018 рік  вчинено  23 нотаріальних дій з них :

           -  посвідчено заповітів 11; 

           - засвідчено справжності  підпису -  11;

           - засвідчено вірність копії -1 .

 

Проводилась реєстрація актів цивільного стану, зокрема:

  • народження  -  2;
  • смерті –  8 ;
  • зареєстровано шлюбів  -  1.

 

Надано 11 доручень.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року  №207 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації до Єдиного державного демографічного реєстру» до сільської ради протягом І кварталу 2018 року звернулося за адміністративними послугами 10 осіб: з них 1 знятий з реєстрації, 9 осіб зареєстрували своє місце проживання на території Кищенецької сільської ради, з яких 4 особи зареєструвалася у межах адміністративно територіальної одиниці.

Графік прийому громадян працівниками сільської ради дотримується, нарікань від жителів села з цього приводу не надходило.

 

 

Секретар сільської ради                                                            Н.В.Хлопетчук

КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від 22.05.2018                                 №22-5/VІІ 

 

Про надання путівок в Маньківський

позаміський дитячий оздоровчий

заклад «Дивокрай» дітям учасників АТО

 

        Розглянувши заяви членів сімей учасників АТО Бондар Оксани Петрівни, Рабчук Олени Анатоліївни та Вовкотруб Надії Юріївни та заслухавши інформацію сільського голови,  відповідно  ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»", сільська рада

в и р і ш и л а :

1.Надати путівки в Маньківський позаміський дитячий оздоровчий заклад «Дивокрай» у кількості п’яти шт. дітям учасників АТО:

- Бондару Максиму Вячеславовичу – 11 травня 2006 року народження,

- Тетері Тетяні Сергіївні – 18 січня 2009 року народження,

- Тетері Артему Дмитровичу – 27 жовтня 2006 року народження,

- Рабчуку Данилу Євгенійовичу – 26 травня 2006 року народження,

- Рабчуку Антону Романовичу – 26 вересня 2009 року народження.

          

2. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  планування бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від 22.05.2018                                 №22-6/VІІ 

 

Про надання одноразової

допомоги Тетері Д.Г.

 

        Розглянувши заяву Тетери Дмитра Григоровича, та заслухавши інформацію сільського голови,  відповідно до Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2014 №36-1/VI, з внесеними змінами від 10.09.2014 №39-3/VI, 26.09.2016 №8-3/VII, 23.12.2016 №11-3/VII, 06.10.2017 №17-3/VII, 09.03.2018 №21-3/VII, ст. 34 ч.1 п «а» пп.4 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»", сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Надати  одноразову допомогу військовослужбовцю, залученого на військову службу за контрактом, Тетері Дмитру Григоровичу жителю с. Кищенці вул. Шевченка, 21а  в сумі 10000 ( десять тисячі) грн.

          2. Головному бухгалтеру провести розрахунок згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  планування бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від 22.05.2018                                     №22-7/VІІ 

 

Про надання одноразової

допомоги Маціпурі М.П.

 

        Розглянувши заяву Маціпури Миколи Петровича, та заслухавши інформацію сільського голови,  відповідно до Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2014 №36-1/VI, з внесеними змінами від 10.09.2014 №39-3/VI, 26.09.2016 №8-3/VII, 23.12.2016 №11-3/VII, 06.10.2017 №17-3/VII, 09.03.2018 №21-3/VII, ст. 34 ч.1 п «а» пп.4 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»", сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Надати  одноразову допомогу військовослужбовцю, залученого на військову службу за контрактом, Маціпурі Миколі Петровичу  жителю с. Кищенці вул. Садова, 9  в сумі 10000 ( десять тисячі) грн.

          2. Головному бухгалтеру провести розрахунок згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  планування бюджету та фінансів.

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль

 

            КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від 22.05.2018                                    №22-8/VІІ 

Про надання одноразової

допомоги Ахмедову М.А.

 

        Розглянувши заяву Ахмедова Миколи Асрафіловича, та заслухавши інформацію сільського голови,  відповідно до Програми соціального захисту населення на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2014 №36-1/VI, з внесеними змінами від 10.09.2014 №39-3/VI, 26.09.2016 №8-3/VII, 23.12.2016 №11-3/VII, 06.10.2017 №17-3/VII, 09.03.2018 №21-3/VII, ст. 34 ч.1 п «а» пп.4 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»", сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Надати  одноразову допомогу військовослужбовцю, залученого на військову службу за контрактом, Ахмедову Миколі Асрафіловичу  жителю с. Кищенці вул. Садова, 15  в сумі 10000 ( десять тисячі) грн.

          2. Головному бухгалтеру провести розрахунок згідно даного рішення.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  планування бюджету та фінансів.

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль