КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 22.11.2016                                  № 10 - 1/VIІ

 

 Про хід виконання програми соціального та

 економічного розвитку села Кищенці

 на 2016-2020 роки за 9 місяців 2016 року,

 та завдання до кінця 2016 року

 

Заслухавши інформацію сільського голови Коваль С.І. про хід виконання програми соціального та економічного розвитку с. Кищенці на 2016-2020 роки за 9 місяців 2016 року, та завдання до кінця 2016 року відповідно до п. 22 ч. І ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  сільська рада

                                                  

в и р і ш и л а:

 

           1. Інформацію  сільського голови  про хід виконання програми соціального та економічного розвитку с. Кищенці на 2016-2020 роки за 9 місяців 2016 року, та завдання до кінця 2016 року взяти до відому /додається/.

 

2. Про підсумки виконання програми соціального та економічного розвитку с. Кищенці на 2016-2020 роки за 2016 рік   розглянути  на  черговій сесії  сільської ради .

 

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії                                               сільської ради: з питань планування бюджету та фінансів (Пошко Л.С.), та з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

  

Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

 

КИЩЕНЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

МАНЬКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

  РІШЕННЯ    

 

від 22.11.2016                                 № 10-  2/VІІ 

 

Про надання одноразової допомоги

 

        Відповідно до Програми соціального захисту на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2014 №36-1/VI, з внесеними змінами від 10.09.2014 №39-3/VI, 29.01.2016 №3-12/VII, та на підставі листів  державної районної адміністрації від 20.10.2016 та 07.11.2016 №775/01-38 відповідно статті 34 ч.1 п «а» п.4 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»", сільська рада

в и р і ш и л а :

1.Надати  одноразову допомогу на лікування Чалому Григорію Петровичу в сумі 10000 ( десять тисяч) грн.

         2. Надати одноразову допомогу ліквідаторам аварії ЧАЕС: Грабовому Івану Олександровичу в сумі 500 (п’ятсот) грн., та Чалому Андрію Петровичу в сумі 500 ( п’ятсот) грн., до «Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС» (14 грудня). 

         3. Надати одноразову допомогу жителям села Кищенці, які користуються інвалідними візками: Дрофі Катерині Паустівні в сумі 1000 (одна тисяча) грн, Беднаж Олені Петрівні в сумі 1000 (одна тисяча) грн., та Кубай Катерині Іванівні  в сумі 1000 (одна тисяча), до «Міжнародного дня інваліда» (03 грудня). 

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  планування бюджету та фінансів /Пушко Л. С. /.

 

 

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль

 

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 22.11.2016                                № 10 – 4/VIІ

 

 Про роботу виконавчого комітету

 сільської ради за 9 місяців 2016 року

 

Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Хлопетчук Н.В.  про роботу виконавчого комітету за 9 місяців 2016 року, слід зазначити, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»  виконавчий комітет здійснював делеговані повноваження в сфері соціально-економічного і культурного розвитку, в галузі бюджету та фінансів, щодо управління комунальною власністю, у сфері освіти, охорони здоров’я, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, соціального захисту населення.

 

Відповідно до  п. 9 ч. 1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.Інформацію секретаря сільської ради щодо роботи виконавчого  комітету за 9 місяців  2016  року  взяти до відома /додається/.

2. Звіт про роботу виконавчого комітету за 2016 рік заслухати на наступній сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійні комісії                                               сільської ради: з питань планування бюджету та фінансів (Пошко Л.С.), та з питань агропромислового, соціально - культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

  

Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

 

 

 

 

 

                                                                                                                Додаток

                                                                                                             до рішення сільської ради

                                                                                                         від 22.11.2016 № 10-4/VIІ

Інформація

про роботу виконавчого комітету сільської ради

за 9 місяців 2016 року

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»  виконавчий комітет здійснював делеговані повноваження в сфері соціально-економічного і культурного розвитку, в галузі бюджету та фінансів, щодо управління комунальною власністю, у сфері освіти, охорони здоров’я, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, соціального захисту населення.

Виконавчим комітетом сільської ради протягом 9 місяців 2016 року проведено 9 засідань виконкому, на яких розглянуто 52 актуальних питань життєдіяльності територіальної громади села, прийнято по них відповідні рішення.

         На засідання виконавчого комітету запрошуються  керівники установ, підприємці, орендарі, фермери,  заслуховуються  звіти про проведену роботу та плани на майбутнє, беруться до уваги пропозиції та зауваження.

При виконавчому комітеті працюють три комісії : адміністративна, комісія з захисту прав споживачів, та комісія з захисту прав дітей.

        Протягом 9 місяців 2016 року виконавчим комітетом вчасно подано 88 інформацій  про стан виконання  документів, що перебувають  на контролі районної державної  адміністрації,  зареєстровано  246 вхідної кореспонденція, та надіслано відповідей, інформацій, клопотань, звітів та іншої вихідної документації в кількості 310 найменувань.

         Впродовж 9 місяців 2016 року в сільській раді розглянуто 19 звернень громадян, 16 з яких зареєстровані на особистому прийомі сільським головою, 2 – поступило через органи влади, 1 - колективне. Усі 19 звернень громадян розглянуто без порушення терміну розгляду, надано обґрунтовані відповіді. Звернення не передавалися для розгляду іншим органам. Повторних  звернень протягом 9 місяців не поступало. Звернення порушувалися в розрізі питань: аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства, працевлаштування, допомога в лікуванні, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян та різні.

Поступило 207 заяв різного характеру від жителів села. Всі заяви розглянуті  і прийняті відповідні рішення.

Виконавчим комітетом сільської ради видавалися довідки різного характеру та характеристики, - 730 шт. Архівних стажових довідок для призначення пенсій – 18. Оформлено документів для призначення субсидій  281 особі.

За 9 місяців  вчинено  39 нотаріальних дій:

           -  посвідчено заповітів  8

           - засвідчено справжності  підпису 29.

           - засвідчено вірність копії -  2.

     Проводилась реєстрація актів цивільного стану, зокрема:

  • народження  -  2 (1 хлопчик і 1 дівчинка) (всього за  9 місяців 2016 року народилося 4-ро дітей);
  • смерті –  7;
  • зареєстровано шлюбів  -  5.

Надано 103 доручень з них :

- на представництво в установах – 34;

- на отримання коштів – 7;

- на отримання пенсії – 3;

- на отримання орендної плати за земельну частку (пай) – 59.

З квітня 2016 року виконавчим комітетом сільської ради надаються адміністративні послуги населенню щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, систематично ведеться  облік прибувших та вибувших громадян, що дає змогу вести чіткий облік чисельності населення та виборців села. Протягом дев’яти місяців за відповідними адміністративними послугами звернулося 29 осіб, з них 1 особа знята з реєстрації, 28 осіб зареєстрували своє місце проживання на території Кищенецької сільської ради,  6 осіб зареєструвалися у межах адміністративно територіальної одиниці.

Графік прийому громадян працівниками виконкому дотримується, нарікань від жителів села з цього приводу не надходило.

Шановні присутні, маю нагоду вам повідомити що за підсумками рейтингового оцінювання діяльності сільських, селищних рад та їх виконавчих комітетів за 9 місяців 2016 року, яке проводить відповідна комісія Маньківської районної державної адміністрація, виконавчий комітет Кищенецької сільської ради, завдячуючи нашій співпраці з вами, та сумлінного виконання своїх посадових обов’язків зайняв поспіль 2 місце в районі.

 

Секретар сільської ради                                                            Н.В.Хлопетчук

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  22.11.2016                                  № 10 – 5/VІІ

                                                             

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Сіденко В.П.

Розглянувши заяву Сіденко Валентини Петрівни жительки с. Кищенці вул. Вишнева, 37  про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована в с. Кищенці по вул. Вишнева, б/н площею 0,4493 га для ведення особистого селянського господарства,   відповідно до п. 34  ч. 1  ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121, 122  Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року  № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру” сільська рада                                                            

в и р і ш и л а :

         1. Затвердити Сіденко Валентині Петрівні проект землеустрою щодо  відведення  земельної ділянки у власність, яка розташована в с. Кищенці по вул.  Вишнева, б/н площею 0,4493 га  (кадастровий номер 7123183001:01:003:0102)  для ведення особистого    селянського господарства.

         2. Передати Сіденко Валентині Петрівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку, яка розташована в с. Кищенці по вул. Вишнева, б/н площею 0,4493 га (кадастровий номер 7123183001:01:003:0102) для ведення особистого селянського господарства.

3. Доручити спеціалісту – землевпоряднику сільської ради Станчук С.І. внести зміни до земельно-облікових документів.

          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового,  соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

від 22.11.2016                                 № 10 – 6/VIІ

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) з метою передачі                                                                                                                                                                                                                                                                                              їх у власність гр. Бадовському Г.М.         

 

             Розглянувши    заяву   гр.  Бадовського Григорія Михайловича    жителя  с.    Кищенці         вул.  Шевченка,    14,       про            на­дання         дозволу       на  виготовлення      технічної       документації,      із       землеустрою         щодо  встановлення    меж   земельних  ділянок   в  натурі  (на місцевості)  з  метою  передачі    їх     у     власність      загальною     площею     0,78  га :   одна   для  будівництва  і    обслуговування   жилого  будинку,  господарських   будівель   та  споруд     площею  0,25  га     та   інша площею  0,53  га,     для ведення особистого селянського  господарства , які розташовані по вул. Шевченка, 14  відповідно до п.  34. ч. 1 ст. 26  Закону  України  «Про  місцеве самоврядування»   ст..  ст. 12, 118, 121,   122  Земельного    кодексу    України,   постанови   Кабінету    Міністрів  України   від    17  жовтня    2012    року    №    105 1   «Про        затвердження      Порядку     ведення Державного земельного кадастру», сільська рада

                                                          в и р і ш и л а :

         1. Надати     дозвіл     гр.   Бадовському Григорію  Михайловичу  жителю   с.   Кищенці     вул.  Шевченка,   14,    на   виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою  щодо    встановлення    меж   земельних   ділянок  в   натурі  (на місцевості) з  метою  передачі безоплатно їх у   власність  загальною  площею 0,78  га :   площею 0,25 га  для    будівництва   і    обслуговування     жилого    будинку,  господарських    будівель  та  споруд,  та  площею 0,53  га,  для  ведення особистого  селянського господарства.

         2. Контроль   за    виконання     рішення   покласти   на    постійну комісію з питань агропромислового, соціального – культурного розвитку, екології та раціонального природокористування, та з питань  депутатської   діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.)

 

  Сільський голова                                                                                 С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

   від   22.11.2016                             № 10 - 7/VIІ

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної  ділянки

в натурі (на місцевості) з метою передачі                                                                                                                                                                                                                                                                                              їх у власність гр. Комісаренку С.П.         

 

 

Розглянувши заяву Комісаренка Сергія Петровича про надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у власність площею 0,50 га для ведення особистого селянського господарства , розташованої в с. Кищенці по вул. Садова,    відповідно до п. 34 ч.1  ст. 26 Закону України ,,Про місцеве  самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121, розділу Х Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру ”,  сільська рада

                                                                

в и р і ш и л а :

 

          1. Надати Комісаренку Сергію Петровичу дозвіл на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність площею 0,50 га для ведення особистого селянського господарства,  розташовану в с. Кищенці по вул. Садова,  за рахунок земель, не наданих у власність та постійне користування в межах населеного пункту Кищенецької сільської ради.

 

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

 

 Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від   20.02.2016                                № 10 -8/VIІ

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

Комісаренко В.П.

 

Розглянувши заяву  Комісаренка Володимира Петровича жителя м. Біла Церква,  про надання  дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,73 га для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Кищенці по вул. Лещенка,  відповідно до п. 34 ч.1  ст. 26 Закону України ,,Про місцеве  самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 118, 121, розділу Х Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру ”,  сільська рада

                                                               

в и р і ш и л а :

 

          1. Надати Комісаренку Володимиру Петровичу дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,73 га для ведення особистого селянського господарства,  розташовану в с. Кищенці по вул. Лешенка,  за рахунок земель, не наданих у власність та постійне користування в межах населеного пункту Кищенецької сільської ради.

 

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового, соціально-культурного розвитку, екології та раціонального природокористування та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку (Діденко В.П.).

 

 Сільський голова                                                                                    С.І.Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                  

РІШЕННЯ

від 22.11.2016                                  № 10 - 9 /VIІ 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність Сокол В. М.

 

Розглянувши заяву Сокол Валентини Михайлівни жительки с. Кищенці вул. Садова, 32,  про надання її дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,32 га , яка розташована в с. Кищенці по вул. Садова, б/н для ведення особистого селянського господарства, та відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 118, 121, розділу Х Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрі України від 17 жовтня 2012 року №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», сільська рада

в и р і ш и л а:

1. Відмовити в наданні дозволу Сокол Валентині Михайлівні жительці с. Кищенці вул. Садова, 32 на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,32 га , яка розташована в с. Кищенці по вул. Садова, б/н для ведення особистого селянського господарства.

2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з пи­тань агропромислового, со­ціа­льно – культурного розвитку , еко­логії та ра­ціонального природо­ко­ристу­вання, та з питань депутатської діяльності, етики та правопорядку ( Діденко В.П. ) .

 

 

Сільський голова                                                                                  С. І. Коваль

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 22.11.2016                                № 10 – 10/VIІ

 

Про продовження договору оренди

частини приміщення нежитлової будівлі

по вул. генерала Андрія Дрофи, 37

 

         Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Холоденко Оксани Анатоліївни відповідно до п.10,3 договору оренди частини приміщення від 28.11.2011 року, п. 43 ч. 1 ст. 26, п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 5,9,13,19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» сільська рада

в и р і ш и л а :

1.Продовжити договір оренди частини приміщення нежитлової будівлі по вул. генерала Андрія Дрофи, 37 фізичній особі – підприємцю Холоденко Оксані Анатоліївні (надалі – Орендар) терміном на 2 роки 11 місяців  для функціонування магазину.

2. Доручити сільському голові Коваль С.І. укласти додаткову угоду до договору оренди з Орендарем.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію сільської ради  з питань  планування бюджету та фінансів /Пушко Л. С. /.

 

 

Сільський голова                                                                                   С. І. Коваль

 

 

КИЩЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

від 22.11.2016                                № 10 – 11/VIІ

                              

Про затвердження прогнозу  

сільського бюджету на 2018-2019 роки,

та затвердження проекту

 сільського бюджету на 2017 рік

 

        Згідно п. 4 ст. 80 Бюджетного кодексу України, п. 23 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»  сільська рада

в и р і ш и л а:

 

  1. Затвердити прогноз сільського бюджету на 2018-2019 роки (додається).
  2. Затвердити проект сільського бюджету на 2017 рік (додається).

         3.Щоквартально на засіданнях сільської ради

  1. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію

сільської ради комісію з питань планування бюджету та фінансів /Пушко Л.С/.

 

 

Сільський голова                                                                                        С.І.Коваль